O firmě

Ve Fajné Balónky jsme hrdí na to, že jsme rodinná firma, kde každý člen přispívá svými jedinečnými schopnostmi a kreativitou. Náš tým se skládá z odborníků ve svých oborech a do všeho, co děláme, vkládáme srdce i duši. Od inovativního designu výrobků až po výjimečný zákaznický servis - naše vášeň pro poskytování toho nejlepšího se projevuje v každém aspektu našeho podnikání.

Jako jeden z předních internetových obchodů s párty dekoracemi v České republice máme rozsáhlé portfolio produktů, které uspokojí jak soukromé, tak firemní zákazníky. Naše nabídka balónků a párty doplňků nemá konkurenci a je to právě naše upřímná láska k těmto produktům, která nás pohání k neustálému vytváření nových a zajímavých nabídek.

Ve společnosti Fajné Balónky věříme, že radost je nezbytnou součástí každé oslavy. Proto se snažíme našim zákazníkům poskytovat řadu vysoce kvalitních balónků, které jistě udělají z každé příležitosti nezapomenutelný zážitek. Naše odhodlání šířit radost prostřednictvím našich výrobků je základem všeho, co děláme, a zveme vás, abyste se k nám na této vzrušující cestě připojili!