Banner vlaječkový růžový Happy birthday

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení
Kód: 07368
85 Kč / ks 85 Kč / 1 ks
Banner vlaječkový růžový Happy birthday
Dobrý produkt za dobré ceny
Dobrý produkt za dobré ceny
Lidský přístup
Lidský přístup
Nákup bez rizika
Nákup bez rizika
Stabilní a spolehlivá společnost
Stabilní a spolehlivá společnost

Vlaječková girlanda v růžové barvě s nápisem Happy Birthday!, dlouhá 3.6 metru. Tato skvělá závěsná narozeninová výzdoba s nápisem by neměla chybět na žádné oslavě narozenin Všechno nejlepší k narozeninám. To řeknete tímto skvělým bannerem.

Materiál : papír. 

Cena uvedena za 1 ks.


*Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter

Doplňkové parametry

Kategorie: Happy Birthday
Výrobce: Qualatex (USA)
Výrobce: Qualatex
Materiál: Papír
Počet ks v balení: 1 ks.
Obchodní balení: Ano
Délka: 3,6 m
Barva: růžová 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

qualatex-logo-A5A49C7D8F-seeklogo.com

Qualatex je víc než jen společnost vyrábějící balóny, je to americká velmoc s celosvětovou působností. Jako světová jednička ve světě nafukovacích balónků si společnost Qualatex vybudovala pověst firmy nabízející exkluzivní kvalitu, jedinečný design a široký výběr v různých kategoriích. Díky atraktivnímu sortimentu pro vnitřní i venkovní balónkové dekorace není divu, že společnost Qualatex je vyhledávanou firmou i zákazníky. A není to jen kvalita, co společnost Qualatex odlišuje. Nafukovací balónky a příslušenství Qualatex, vyráběné ve Velké Británii, USA, Kanadě a Japonsku, jsou známé a žádané zákazníky po celém světě.

Balónky jsou životem každé oslavy a balónky Qualatex, vyrobené z přírodního kaučuku a zcela biologicky odbouratelné, jsou ekologickou volbou, která nedělá kompromisy v oblasti zábavy. Po nafouknutí se balónky začnou rozkládat, jakmile jsou vystaveny světlu a okolnímu prostředí. Za podobných okolností jsou balónky Qualatex udržitelnou volbou, z níž mohou mít firmy i zákazníci dobrý pocit.