Placky s potiskem | s magnetem| s otvírákem

Potřebuješ něco, co tě propaguje, odliší, naznačí, že někam patříš, ale vůbec se ti nechce nad tím přemýšlet. V klidu. Abys dostal, co potřebuješ, můžeš zůstat sedět jako brambora. Dokonce ležet jak placka. Naše placky jsou přesně takové, jaké potřebuješ. Řekni nám jaký chceš styl, design, nápis, logo… Cokoliv budeš chtít. My placky vyrobíme a ty si je jen vyzvedneš a hotovou placku si pak připíchnout třeba na sako.

Pokud jsi úplně bez nápadu, tady máme návrhy pro inspiraci, které můžeš vyzkoušet. Když ti nebude vyhovovat připichovací placka a raději bys něco na ledničku, najdeš tam i spoustu magnetů. Zadní strana odznaku disponuje špendlíkem, díky kterému se placka snadno přichytí k jakémukoli materiálu.

Jak objednat placky s potiskem - napište nám mail na obchod@fajnebalonky.cz, zavolejte na +420 737 004 435 nebo využijte kontaktní formulář zde

 

Vyrobte si placky sami! Nabízíme možnost zapůjčení lisu na výrobu placek

Návrh bez názvu

Lis na odznaky je pevný kovový plackovač s kvalitní rukojetí, který slouží k výrobě odznaků o velikostí 44mm. Je vhodný jak pro profesionální výrobu (např. loga), tak je i skvělou zábavou pro dětí, které si namalují a vyrobí svůj vlastní odznáček. Z čeho vyplývá že obsluhu opravdu zvládne i sedmileté dítě. 

Cena

  • Při vrácení do druhého dne 500 Kč
  • Na celý víkend půjčujeme za 750 Kč s vyzvednutím v pátek a vrácením v pondělí.
  • Záloha - 3000 Kč.

Nutnosti pro výrobu

  • Vytištěné nebo nakreslené motivy.
  • Stroj na výrobu placek a vyřezávačku.
  • Materiál - komponenty pro výrobu poskytneme za klasické prodejní ceny, pokud ho nepoužijete všechen, můžete nám zbytek za stejné peníze vrátit - je tedy možné si vzít "raději více". 

Spotřební materiál pro výrobu placek je možné objednat zde

Bez názvu (1083 × 1083 px) (2)Placka s otvírákem přívěšek 44 mm

Bez názvu (1083 × 1083 px) (3)Placka s magnetem 44 mm

Bez názvu (1083 × 1083 px) (4)Placka 44 mm

Jak objednat lis na odznaky - objednejte službu zde nebo nám napište mail na pronajem@fajnebalonky.cz, zavolejte na +420737004435.