Nafukování balonků a půjčovná profi lahvi s heliem

Potřebujete nafouknout balónky – vzduchem nebo heliem?

Pro optimální průběh nafukování balónků doporučujeme domluvit se na platbě předem a vytvořit si objednávku. Tím zajistíte, že balónky budou připraveny přesně včas na vámi stanovený odvoz a vy se vyhnete čekání.

Pokud potřebujete nafouknout větší množství balónků, naši profesionální dekoratéři rádi přijedou na místo vaší akce. Pro menší množství balónků nabízíme možnost okamžitého nafouknutí přímo v naší prodejně.

Balónky s heliem lze také objednat přímo na našem eshopu, kde najdete přesné ceny nafukování balónků u jednotlivých produktů. Při online objednávce nezapomeňte uvést do poznámek čas a datum, kdy si balónky přijdete vyzvednout, neboť balónky budou nafukovány přesně před vaším vyzvednutím.

  • Co potřebujete vědět o heliu – balonkovém plynu

Hélium je speciální netoxický a nevýbušný balónkový plyn, který umožní balónkům létat. Balonky plníme pouze heliem od prověřených dodavatelů balonkového plynu.

  • Jak dlouho vydrží létat balonek napuštěný heliem

Doba vzletu klasického latexového balónku je individuální a zaleží na mnoha faktorech – velikost a kvalita balonku, teplota vzduchu, klimatizace apod. většinou však balónek nevydrží létat více než 12 hodin. Latex je přírodní produkt, ekologicky rozložitelný v přírodě.

Foliový nebo mikrofoliový balonek je vyroben ze speciální folie, která umožní balonkům létat déle. Z létajícího balonků se tak můžete těšit téměř celý týden. Balonky z microfolie dokáží létat i měsíc a dají se dofukovat.

  • Použití speciálního gelu do latexových balónků

Pokud však balónek ošetříme zevnitř speciálním gelem a nafoukneme ho héliem, bude balónek schopen létat ve vzduchu mnohem déle. Výrobce uvádí, že s touto úpravou balónek vydrží až dvakrát déle než neupravený balónek. Je však důležité dodržovat časový interval a nechat balónek zaschnout po dobu asi 30 minut. Tenký latex může být poškozen při nedbalé manipulaci, například během přepravy, což může vést ke znehodnocení efektu. Je také třeba mít na paměti, že střídání teplot a rozpínání helia může poškodit ochrannou gelovou vrstvu. Proto doporučujeme ošetřovat balónky gelem pouze v místě dekorace. Při vlastní přepravě klientem není poskytována žádná záruka na balónky ošetřené tímto způsobem. Nicméně, u nás jsou všechny balónky ošetřeny speciálním gelem a cena za nafukování již zahrnuje tuto úpravu, takže není třeba žádného dalšího příplatku.

  • Nafukování balónků pro domácí použití a malé oslavy

Stačí-li Vám menší množství nafouknutých balónků, můžete si zakoupit v našem party shopu jednorázovou sadu hélia pro 20, 30 nebo 50 standardních balonků. 

  • Nafukování balónků vzduchem

Balónky můžete nafouknout vzduchem. Takto nafouknutý balónek nelétá a je vhodný k umístění na balónkovou tyčku. Tento typ nafouknutí zajistí, že balónek vydrží i několik týdnů. Tyčky na balónky jsou k dispozici k nákupu zde.

  • Hélium pro vdechování:

Chceme vás zdvořile upozornit, že hélium, které prodáváme a používáme k nafukování balónků v naší prodejně, není určeno k vdechování, ale výhradně k nafukování balónků. Prosíme, abyste nevdechovali hélium. Další informace naleznete kliknutím na odkaz.

Zapůjčení profi lahve

Pokud se chystáte na velkou party, nabízíme vám profesionální láhev k zapůjčení. Láhev má objem 50 litrů helia a tlak 200 bar, což vám umožní nafouknout až 1000 balónků. Láhev je vratná, záloha na láhev činí 5 000 Kč, a záloha na redukci 1 000 Kč. Platba záloh je možná pouze v hotovosti! V případě vrácení zapůjčené héliové bomby i s héliem vám bude vrácena částka za nevyužité hélium. Pro více informací nás kontaktujte na emailu info@fajnebalonky.cz.