Doprava a způsoby platby

Doprava

Ceník dopravy 

 • Osobní vyzvednutí - zdarma
 • Balíkovna výdejní místo - 65,- Kč
 • GLS výdejní místo - 69,- Kč
 • PPL výdejní místo - 78,- Kč
 • DPD výdejní místo - 85,- Kč
 • Zásilkovna výdejní místo - 115,- Kč
 • WEDO Home (Expresní balíkovaná služba) - 90,- Kč
 • GLS Home (Expresní balíkovaná služba) - 99,- Kč
 • PPL Home (Expresní balíkovaná služba) - 105,- Kč
 • DPD Home (Expresní balíkovaná služba) - 105,- Kč
 • Kurýrní rozvoz po VM - 150,- Kč
 • Kurýrní rozvoz mimo VM - 150,- Kč + 7Kč/1 km.

 

 Možnosti dopravy

74Doručení na adresu. 

Vyberte si přepravce, který vám nejvíce vyhovuje. Zboží Vám doručí na jakoukoli adresu v České republice, třeba domů nebo do práce.

76Osobní vyzvednutí

Zboží si můžete vyzvednout bez poplatku za dopravu na adrese – Masarykova 873, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí mezi 10:00-18:00, o víkendu mezi 09:00-13:00.

4Doručení do výdejního místa

Vyberte si přepravce, který Vám nejvíce vyhovuje. Zboží Vám doručí do jednoho z tisícovek výdejních míst v České republice podle vašeho výběru včetně výdejních boxů, otevřených nonstop. Nebudete muset čekat na kurýra.

 UPOZORNĚNÍ

 • Při doručování zásilky si dobře zkontrolujte, zda není obal porušen či poškozen.
 • Nepřebírejte zásilku, pokud jste zjistili závadu, případně ji zapište do přepravního listu.
 • Jestliže jste u již převzaté zásilky zjistili mechanické poškození, obratem kontaktujte doručitele.

 

Doručení na adresu

 GLS Home (Expresní balíkovaná služba) 

GLS (General Logistics Systems) je systémový balíkový dopravce, který si od svého založení v roce 1999 vybudoval stabilní a širokou síť evropské balíkové přepravy. Zásilku po ČR doručí do druhého pracovního dne. V GLS jsou experti hlavně na menší - lehčí zásilky.

 wedologo WEDO Home (Expresní balíkovaná služba) 

WE|DO doručí balíky domů, do výdejny, do boxu, do nekonečna. Tato mladá společnost sice na balíkový trh vstoupila až v roce 2020, vznikla však spojením oblíbené služby Uloženka, díky které nabízí více než 1 000 výdejních míst, a dopravní společnosti InTime. WE|DO tak vychází z bohatých zkušeností s balíkovou přepravou.

Logo-ppl-1024x333 PPL Home (Expresní balíkovaná služba) 

Rozvoz probíhá mezi 8. a 18. hodinou. Před doručením zásilky vám řidič zavolá. Můžete změnit čas a místo předání, případně bude balík uložen na Parcelshop. Další informace najdete na stránkách PPL.

logo-dpdDPD Home (Expresní balíkovaná služba) 

DPD balík doručuje následující pracovní den po odeslání. O doručení balíku budete informováni den předem SMS nebo e-mailem. Čas doručení můžete změnit.

Doručení do výdejního místa

stažený soubor (3)Balíkovna

Obvykle možnost vyzvednout balík následující pracovní den po odeslání. Velké množství výdejních míst včetně samoobslužných Balíkovna-BOXů. Rychlé odbavení na poště díky vyvolávacímu systému. Možnost prodloužení úložní doby ze 7 dní na 15 dní.

  GLS výdejní místo 

GLS balík obvykle doručuje následující pracovní den po odeslání. GLS informuje příjemce o doručení balíku do výdejního místa. V okamžiku doručení do výdejního místa příjemce obdrží SMS, případně SMS zprávu s informací o tom, že je balík připraven k vyzvednutí. Zpráva obsahuje také PIN kód pro vyzvednutí balíku a případnou výši dobírky, je-li na balíku zadána.

44 PPL výdejní místo 

Balík si vyzvednete na zvoleném výdejním místě PPL ParcelShop. O tom, že je pro Vás zásilka připravena k osobnímu odběru Vás bude PPL informovat SMS zprávou a emailem. Zásilku lze na výdejním místě vyzvednout po dobu následujících 7 dnů. V současné době si můžete vybrat jedno z 2300 výdejních míst.

logo_dpd_pickupDPD výdejní místo 

Vybírat můžete z více než 2000 výdejních míst Pickup po celé ČR Seznam výdejních míst najdete na pickup.dpd.cz. O balíčku dostanete informace SMSkou nebo e-mailem: když DPD vyzvedne balíček v našem e-shopu, jakmile pro vás bude připravený ve výdejním místě, pokud si ho nevyzvednete do 4. kalendářního dne od doručení.

stažený soubor (2) Zásilkovna výdejní místo

Zásilkovna balík obvykle doručuje následující pracovní den po odeslání. K vyzvednutí zásilky je třeba mít nainstalovanou aplikaci Zásilkovna, která je zdarma ke stažení v Google Play nebo App Store. Můžete si vybrat z tisíců výdejních míst včetně Z-BOXů a AlzaBoxů. O pohybu zásilky i doručení balíku budete informováni online nebo v aplikaci. Platba na výdejním místě v hotovosti nebo kartou. V aplikaci možnost prodloužení úložní doby až na 21 dní a zaplacení dobírky.

7Osobní vyzvednutí v prodejně Fajné Balónky

Pokud preferujete, aby vaše balónky nebyly doručovány kurýrem, můžete si svou objednávku vyzvednout zdarma v našem obchodě. Adresa našeho obchodu je Masarykova 873, 757 01 Valašské Meziříčí (najdete nás přímo v Tesco).

Naše firma není klasickým obchodem s balónky, ale spíše „balónkovým ateliérem“, který se specializuje na tvorbu originálních balónkových dekorací. Proto doporučujeme objednat balónky předem, abychom se mohli plně soustředit na jejich výrobu a připravit je před Vaším příjezdem k okamžitému odběru. 

6Kurýrní rozvoz

Dodání nafukovacích balónků našimi kurýry – rychlé a snadné. V naší společnosti se specializujeme na dodávky nafukovacích balónků a nabízíme možnost rychlého a snadného doručení přímo k Vašim dveřím. Není třeba chodit do obchodu a osobně si balónky vyzvedávat – my je doručíme za Vás.

 

 

 Platba

Ceník plateb

 • Bankovní převod - zdarma
 • Online platba kartou nebo e-platba - zdarma
 • Platba v prodejně - zdarma
 • Dobírka - 50,- Kč

71Převodem z účtu

Platbu za zboží můžete provést převodem na náš účet 1676063022/3030. Pro její provedení zadejte přesnou částku a variabilní symbol, který je shodný s číslem Vaší objednávky. To zjistíte v potvrzujícím e-mailu, který jste od nás obdrželi. Při platbě převodem neplatíte žádné dobírkovné. Ihned po připsání platby na náš účet začneme připravovat objednávku k odeslání.

72Online platba kartou nebo ePlatba

Volba pro okamžité bezhotovostní platby. Platba proběhne ihned při objednávce a s okamžitým potvrzením o zaplacení. Při tomto způsobu platby neplatíte dobírkovné. My se ihned dozvíme, že byla platba provedena a můžeme obratem expedovat zboží.

Svůj nákup můžete zaplatit platební kartou (Mastercard, Maestro, Visa, Visa Electron). V aplikaci zadáte požadované údaje a platbu potvrdíte.

Můžete zaplatit i přes internetové bankovnictví prostřednictvím platební brány pro bankovní převody. Po dokončení objednávky budete přesměrováni do svého internetového bankovnictví, kde jednoduše schválíte příkaz k úhradě.

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platební bránou vaší banky a nikdo jiný než vy a banka je nevidí. Platby kartou jsou zabezpečeny systémem 3D Secure.

72Platba v prodejně

Zboží rezervované v prodejně lze při vyzvednutí zaplatit v hotovosti a platební kartou.

5Platba na dobírku 

Pokud preferujete platbu dobírkou, pak objednávku uhradíte dle instrukcí, které k balíku obdržíte od vybraného dopravce.

73Vrácení zboží

Jak postupovat při vracení zboží či reklamaci se dočtete zde.