O firmě

Rádi bychom s vámi sdíleli příběh naší firmy, která vznikla v roce 2019 v malebném městě Rožnov Pod Radhoštěm. Původně jsme se jmenovali "Balloon Party shop" a začínali jsme s prvními zakázkami, které nás inspirovaly k založení našeho vlastního e-shopu. Byl to vzrušující čas plný nadějí a ambicí.

O firmě
O firmě

Pak v roce 2020 přišla pandemie covidu-19, která zasáhla mnoho podniků po celém světě. I přes tyto obtíže jsme však přežili tuto obtížnou dobu a vytrvale pokračovali ve svém podnikání. S hrdostí můžeme říci, že jsme se dokázali přizpůsobit novým podmínkám a překonat všechny výzvy, které nám byly postaveny do cesty.

V roce 2021 jsme se rozhodli přesunout naši prodejnu do Valašského Meziříčí a zároveň jsme se rozhodli změnit i název naší firmy na "Fajné Balónky". Tento nový název lépe vystihuje podstatu našeho podnikání a co přesně děláme. Věříme, že název sám o sobě mluví a zaujme naše zákazníky.

O firmě
O firmě

V současné době jsme jedinou firmou v našem regionu, která nabízí tak široké spektrum služeb v oblasti balónkových dekorací a oslav. Jsme hrdí na to, co jsme dosáhli, a plánujeme dál rozvíjet naše podnikání a přinášet radost našim zákazníkům.

Sledujte náš Instagram a Facebook pro inspiraci, novinky a zajímavosti ze světa balónků a dekorací.

Děkujeme vám, že jste s námi na této cestě a těšíme se na další společné úspěchy