Bublina 56cm, Letadla

NAFOUKNOUT HELIEM ?
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Možnosti doručení
Kód: 05978
165 Kč –39 % 100 Kč / ks 100 Kč / 1 ks
Bublina 56cm, Letadla
Bublina 56cm, Letadla
Výprodej
165 Kč –39 %
Certifikované produkty od globálních značek
Certifikované produkty od globálních značek
Objednávky odesíláme do 24 hodin
Objednávky odesíláme do 24 hodin
Odměny pro věrné zákazníky
Odměny pro věrné zákazníky

Přibližná doba vznášení po naplnění heliem je 30 dní. Objem činí 40 l., průměr je 56 cm. Skutečná doba vznášení a objem balónku závisí na teplotě a atmosférických podmínkách. Balónové bubliny mají při správném nafouknutí kulatý tvar a hladký povrch bez záhybů i v místě sváru. Lze je plnit vzduchem a heliem, vynikají dlouhou dobou vznášení a jsou proto vhodné i pro dlouhodobé dekorace.

V čem se balónové bubliny liší od latexových balónků?

  • Kulatý tvar – vzhled nafouknutého míče či mýdlové bubliny.
  • Na vzduchu neoxidují – materiál brání unikání hélia, 3-4 týdny vznášení.
  • Materiál bublinového balónku po nafouknutí nedegraduje – bublinu lze opakovaně nafouknout.
  • Jedinečná technologie výroby Qualatex Bubble Balloons umožňuje dlouhodobé použití balónové bubliny v interiéru i exteriéru.
  • Bublinové balónky jsou odolné prasknutí (ne však prasknutí vzdorné) a dobře odolávají i změnám tlaku a teploty (teplota do 44°C).

Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naši prodejně. Nemáte možnost přijít k nám a nechat si balónky nafouknout heliem?  A přesto chcete, aby se Vám balónky efektně vznášely nad hlavou? V tom případě pro Vás máme helium do balónků pro domácí použití  - ovládání je velmi jednoduché  a zvládne jej hravě každý!

Pro dekorační účely, není hračka, nevhodné pro děti do 3 let. Chraňte před ohněm. Při použití je nutná přítomnost a dohled dospělé osoby. Může obsahovat malé částice, které je možné spolknout a způsobit udušení. Nepoužívejte v blízkosti el. vedení nebo za bouřky. 

Cena uvedena za 1 ks.


*Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bubliny
Výrobce: Qualatex (USA)
Materiál: polypropylenová fólie
Průměr: 56cm|22"
Rozměr: 56x56 cm
Objem: 38,0 l.
Plnění vzduchem: ano
Plnění heliem: ano
Doba vznášení: 4-14 dní
Potisk: ano
Obchodní balení: ano
Balení: 1 ks.
Vhodné od: 3 let
Barva: mix

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

qualatex-logo-A5A49C7D8F-seeklogo.com

Qualatex je víc než jen společnost vyrábějící balóny, je to americká velmoc s celosvětovou působností. Jako světová jednička ve světě nafukovacích balónků si společnost Qualatex vybudovala pověst firmy nabízející exkluzivní kvalitu, jedinečný design a široký výběr v různých kategoriích. Díky atraktivnímu sortimentu pro vnitřní i venkovní balónkové dekorace není divu, že společnost Qualatex je vyhledávanou firmou i zákazníky. A není to jen kvalita, co společnost Qualatex odlišuje. Nafukovací balónky a příslušenství Qualatex, vyráběné ve Velké Británii, USA, Kanadě a Japonsku, jsou známé a žádané zákazníky po celém světě.

Balónky jsou životem každé oslavy a balónky Qualatex, vyrobené z přírodního kaučuku a zcela biologicky odbouratelné, jsou ekologickou volbou, která nedělá kompromisy v oblasti zábavy. Po nafouknutí se balónky začnou rozkládat, jakmile jsou vystaveny světlu a okolnímu prostředí. Za podobných okolností jsou balónky Qualatex udržitelnou volbou, z níž mohou mít firmy i zákazníci dobrý pocit.