Bublina 56cm, Toystory

NAFOUKNOUT HELIEM ?
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 05996
165 Kč –39 % 100 Kč / ks 100 Kč / 1 ks
Bublina 56cm, Toystory
Bublina 56cm, Toystory
Výprodej
165 Kč –39 %

Přibližná doba vznášení po naplnění heliem je 30 dní. Objem činí 40 l., průměr je 56 cm. Skutečná doba vznášení a objem balónku závisí na teplotě a atmosférických podmínkách. Balónové bubliny mají při správném nafouknutí kulatý tvar a hladký povrch bez záhybů i v místě sváru. Lze je plnit vzduchem a heliem, vynikají dlouhou dobou vznášení a jsou proto vhodné i pro dlouhodobé dekorace.

V čem se balónové bubliny liší od latexových balónků?

  • Kulatý tvar – vzhled nafouknutého míče či mýdlové bubliny.
  • Na vzduchu neoxidují – materiál brání unikání hélia, 3-4 týdny vznášení.
  • Materiál bublinového balónku po nafouknutí nedegraduje – bublinu lze opakovaně nafouknout.
  • Jedinečná technologie výroby Qualatex Bubble Balloons umožňuje dlouhodobé použití balónové bubliny v interiéru i exteriéru.
  • Bublinové balónky jsou odolné prasknutí (ne však prasknutí vzdorné) a dobře odolávají i změnám tlaku a teploty (teplota do 44°C).

Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naši prodejně. Nemáte možnost přijít k nám a nechat si balónky nafouknout heliem?  A přesto chcete, aby se Vám balónky efektně vznášely nad hlavou? V tom případě pro Vás máme helium do balónků pro domácí použití  - ovládání je velmi jednoduché  a zvládne jej hravě každý!

Pro dekorační účely, není hračka, nevhodné pro děti do 3 let. Chraňte před ohněm. Při použití je nutná přítomnost a dohled dospělé osoby. Může obsahovat malé částice, které je možné spolknout a způsobit udušení. Nepoužívejte v blízkosti el. vedení nebo za bouřky. 

Cena uvedena za 1 ks.


*Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bubliny
Výrobce: Qualatex (USA)
Materiál: polypropylenová fólie
Průměr: 56cm|22"
Rozměr: 56x56 cm
Objem: 38,0 l.
Plnění vzduchem: ano
Plnění heliem: ano
Doba vznášení: 4-14 dní
Potisk: ano
Obchodní balení: ano
Balení: 1 ks.
Vhodné od: 3 let
Barva: mix

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

qualatex-logo-A5A49C7D8F-seeklogo.com

Qualatex je víc než jen společnost vyrábějící balóny, je to americká velmoc s celosvětovou působností. Jako světová jednička ve světě nafukovacích balónků si společnost Qualatex vybudovala pověst firmy nabízející exkluzivní kvalitu, jedinečný design a široký výběr v různých kategoriích. Díky atraktivnímu sortimentu pro vnitřní i venkovní balónkové dekorace není divu, že společnost Qualatex je vyhledávanou firmou i zákazníky. A není to jen kvalita, co společnost Qualatex odlišuje. Nafukovací balónky a příslušenství Qualatex, vyráběné ve Velké Británii, USA, Kanadě a Japonsku, jsou známé a žádané zákazníky po celém světě.

Balónky jsou životem každé oslavy a balónky Qualatex, vyrobené z přírodního kaučuku a zcela biologicky odbouratelné, jsou ekologickou volbou, která nedělá kompromisy v oblasti zábavy. Po nafouknutí se balónky začnou rozkládat, jakmile jsou vystaveny světlu a okolnímu prostředí. Za podobných okolností jsou balónky Qualatex udržitelnou volbou, z níž mohou mít firmy i zákazníci dobrý pocit.