Dekorační bublina průhledná, 40 cm

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
5.12.2023
Možnosti doručení
Kód: 95303
65 Kč / ks 65 Kč / 1 ks
Dekorační bublina průhledná, 40 cm
Dobrý produkt za dobré ceny
Dobrý produkt za dobré ceny
Lidský přístup
Lidský přístup
Nákup bez rizika
Nákup bez rizika
Stabilní a spolehlivá společnost
Stabilní a spolehlivá společnost

Přibližná doba vznášení po naplnění heliem je 14 dní. Skutečná doba vznášení a objem balónku závisí na teplotě a atmosférických podmínkách. Balónové bubliny mají při správném nafouknutí kulatý tvar a hladký povrch bez záhybů i v místě sváru. Lze je plnit vzduchem a heliem, vynikají dlouhou dobou vznášení a jsou proto vhodné i pro dlouhodobé dekorace.

V čem se balónové bubliny liší od latexových balónků?

  • Kulatý tvar – vzhled nafouknutého míče či mýdlové bubliny.
  • Na vzduchu neoxidují – materiál brání unikání hélia, 1-3 týdny vznášení.
  • Materiál bublinového balónku po nafouknutí nedegraduje – bublinu lze opakovaně nafouknout.
  • Jedinečná technologie výroby Qualatex Bubble Balloons umožňuje dlouhodobé použití balónové bubliny v interiéru i exteriéru.
  • Bublinové balónky jsou odolné prasknutí (ne však prasknutí vzdorné) a dobře odolávají i změnám tlaku a teploty (teplota do 44°C).

Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naši prodejně. Nemáte možnost přijít k nám a nechat si balónky nafouknout heliem?  A přesto chcete, aby se Vám balónky efektně vznášely nad hlavou? V tom případě pro Vás máme helium do balónků pro domácí použití  - ovládání je velmi jednoduché  a zvládne jej hravě každý!

Pro dekorační účely, není hračka, nevhodné pro děti do 3 let. Chraňte před ohněm. Při použití je nutná přítomnost a dohled dospělé osoby. Může obsahovat malé částice, které je možné spolknout a způsobit udušení. Nepoužívejte v blízkosti el. vedení nebo za bouřky. 

Cena uvedena za 1 ks.


*Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bubliny
Výrobce: GoDan (Polsko)
Materiál: polypropylenová fólie
Průměr: 43cm|17"
Rozměr: 40x40 cm
Plnění vzduchem: ano
Plnění heliem: ne
Doba vznášení: 4-14 dní
Potisk: ne
Obchodní balení: ano
Balení: 1 ks.
Vhodné od: 3 let
Barva: transparentní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bohatá historie společnosti GoDan sahá až do roku 1991, kdy se poprvé vydala na cestu v oblasti pořádání akcí. Společnost se zaměřila především na oslavy a poskytování kvalitních produktů pro ně. Díky svému odhodlání a tvrdé práci se společnost GoDan stala vedoucí značkou na polském trhu. Specializuje se na výrobu, prodej a distribuci rozmanité škály produktů souvisejících s pořádáním akcí.

Mezi jejich rozsáhlým sortimentem jsou balónky bezpochyby jedním z nejprodávanějších výrobků. Balónky GoDan jsou ideální pro každou příležitost, ať už se jedná o narozeniny, jmeniny, svatby, výročí nebo firemní akce. Mají rozsáhlou kolekci balónků různých velikostí, barev a vzorů, které mohou doplnit jakékoli téma.

Společnost GoDan je hrdá na to, že může inspirovat a podporovat organizaci akcí svých zákazníků tím, že jim poskytuje produkty, které splní jejich očekávání a sny. Společnost GoDan se postará o vše - od malých domácích oslav až po velké bankety, okázalé oslavy a dětská divadla. Jejich závazek poskytovat vynikající služby zákazníkům a výrobky špičkové kvality jim pomohl etablovat se jako značka, která je v Polsku nejoblíbenějším dodavatelem potřeb pro pořádání akcí.