Fóliové číslice 87cm, stříbrná 7

Fóliový balónek 86cm|34" číslice 7.

NAFOUKNOUT HELIEM ?
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 05806
115 Kč –30 % 80 Kč / ks
Fóliové číslice 87cm, stříbrná 7
Fóliové číslice 87cm, stříbrná 7
115 Kč –30 %

Balonek  je vyroben z lesklé fólie, je vhodný pro plnění vzduchem i heliem a dá se opakovaně dofukovat. Balónek je vybaven bezpečnostní pojistkou, takže pokud jej budete nafukovat vzduchem, použijte ruční pumpu, brčko nebo dutou slámku (není součástí balení).

Při nafouknutí heliem, balónky létají, ale vznáší se jen omezenou dobu. Čím je balonek  větší, tím vydrží létat déle. Doba létání se pohybuje od 4-14 dní, v závislosti na klimatických podmínkách. Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naši prodejně.

Nemáte možnost přijít k nám a nechat si balónky nafouknout heliem?  A přesto chcete, aby se Vám balónky efektně vznášely nad hlavou? V tom případě pro Vás máme helium do balónků pro domácí použití  - ovládání je velmi jednoduché  a zvládne jej hravě každý!

Pro dekorační účely, není hračka, nevhodné pro děti do 3 let. Chraňte před ohněm. Při použití je nutná přítomnost a dohled dospělé osoby. Může obsahovat malé částice, které je možné spolknout a způsobit udušení. Nepoužívejte v blízkosti el. vedení nebo za bouřky. 

Cena uvedena za 1 ks.


*Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čísla velká 86-112 cm
Výrobce: Kaleidoscope (Mexiko)
Materiál: lesklá fólie
Průměr: 86cm|34"
Plnění vzduchem: ano
Plnění heliem: ano
Doba vznášení: 4-14 dní
Potisk: ne
Obchodní balení: ano
Balení: 1 ks.
Vhodné od: 3 let
Barva: stříbrná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Kaleidoscope, dceřiná společnost společnosti Convertadora Industrial SAB de CV, poskytuje svým klientům výjimečné služby již od svého založení v Houstonu v Texasu v USA. Společnost si vydobyla mezeru na mezinárodním trhu díky své specializaci na prodej a distribuci foliových balónků.

Společnost Kaleidoscope se zaměřuje především na balónky a snaží se dodávat výrobky nejvyšší kvality, které uspokojují potřeby a požadavky zákazníků. Společnost si vybudovala pevnou pozici v oboru a stala se důvěryhodným jménem v oblasti foliových balónků po celém světě. Její odborné znalosti a obchodní prozíravost jí pomohly udržet si loajální klientelu, která se na ni spoléhá při řešení všech svých potřeb souvisejících s balónky. Pro společnost Kaleidoscope nejsou balónky jen produktem, ale prostředkem k oslavě a oslavě výjimečných životních okamžiků.