Fóliové číslice 35cm, zlatá 3

Fóliové balónky 35cm|14" číslice 3. Balónek je vhodné pro dekorace, není ale vhodné k nafukování heliem!!! 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 09466
40 Kč / ks 40 Kč / 1 ks
Fóliové číslice 35cm, zlatá 3

Řekněte to číslem! Balonková ozdoba, která potěší každého oslavence. Skvělý tip pro každou narozeninovou party, kde chcete originálně dozdobit narozeninový stůl, připravit sladký bar nebo zavěsit dekoraci do prostoru! Balonek  je vyroben z lesklé fólie, nafukuje se  vzduchem a dá se opakovaně dofukovat. Balónek je vybaven bezpečnostní pojistkou, takže pokud jej budete nafukovat vzduchem, použijte balonkovou pumpičku, brčko nebo dutou slámku (není součástí balení). Pokud balonky nafukujete vzduchem a vytváříte z nich prostorové vázané aranže, vydrží držet svůj tvar až několik týdnů.

Balonek není rozměrově vhodný pro nafukování heliem, je vhodný pro dekorace.

Pro dekorační účely, není hračka, nevhodné pro děti do 3 let. Chraňte před ohněm. Při použití je nutná přítomnost a dohled dospělé osoby. Může obsahovat malé částice, které je možné spolknout a způsobit udušení.

Cena uvedena za 1 ks.


*Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čísla malá 35 cm
Výrobce: Grabo (Itálie)
Materiál: lesklá fólie
Průměr: 35cm|14"
Rozměr: 22x34 cm
Plnění vzduchem: ano
Plnění heliem: ne
Doba vznášení: nelétá
Obchodní balení: ano
Balení: 1 ks.
Vhodné od: 3 let
Barva: zlatá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Je fascinující, jak se z jednoduchého nápadu může stát úspěšný podnikatelský záměr. Přesně to se stalo Giorgiovi Grassimu, zakladateli a majiteli společnosti Grabo, který ve sklepě staré farmy přišel s nápadem, že svět potřebuje více balónků. Grassiho vášeň pro balónky ho přivedla k vytvoření prvního stroje na výrobu fóliových balónků, který změnil pravidla hry v tomto odvětví.

Přestože v té době nebyly balóny tak populární, Grassi měl jasnou vizi a šel si za svým snem stát se světovou jedničkou v oboru. Jeho tvrdá práce se vyplatila a dnes je Grabo jednou z nejznámějších společností v oboru, která je známá svými vysoce kvalitními výrobky a inovativním designem.

V průběhu let se společnost Grabo výrazně rozrostla, v letech 2011 až 2017 otevřela tři nové divize a ztrojnásobila své prostory. Dalším významným milníkem v historii společnosti bylo zahájení činnosti Grabo International, které bylo velmi úspěšné. Díky svému závazku k dokonalosti urazila společnost Grabo dlouhou cestu od svých skromných začátků rodinného podniku a stala se předním hráčem na světovém trhu s balony.

Podobné produkty