Fóliový balónek 106cm, Triceratops

Fóliový balónek o velikosti 106 cm, což představuje 41 palců, je originálním doplňkem s motivem triceratopse. Tento výjimečný balónek přináší do vaší oslavy jedinečný prvek zábavy a pohody. S jasným obrazem triceratopse na fóliovém balónku získáte autentický dojem prehistorické atmosféry.

Rozveselte svůj prostor a udělejte radost nejen malým dobrodruhům, ale i všem hostům. Fóliový balónek v podobě triceratopse od firmy Amscan je zárukou atraktivního a originálního vizuálního efektu na vaší akci.

NAFOUKNOUT HELIEM ?
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 08433
170 Kč / ks 170 Kč / 1 ks
Fóliový balónek 106cm, Triceratops

Balonek  je vyroben z lesklé fólie, je vhodný pro plnění vzduchem i heliem a dá se opakovaně dofukovat. Balónek je vybaven bezpečnostní pojistkou, takže pokud jej budete nafukovat vzduchem, použijte ruční pumpu, brčko nebo dutou slámku (není součástí balení).

Při nafouknutí heliem, balónky létají, ale vznáší se jen omezenou dobu. Čím je balonek  větší, tím vydrží létat déle. Doba létání se pohybuje od 4-14 dní, v závislosti na klimatických podmínkách. Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naši prodejně.

Nemáte možnost přijít k nám a nechat si balónky nafouknout heliem?  A přesto chcete, aby se Vám balónky efektně vznášely nad hlavou? V tom případě pro Vás máme helium do balónků pro domácí použití  - ovládání je velmi jednoduché  a zvládne jej hravě každý!

Pro dekorační účely, není hračka, nevhodné pro děti do 3 let. Chraňte před ohněm. Při použití je nutná přítomnost a dohled dospělé osoby. Může obsahovat malé částice, které je možné spolknout a způsobit udušení. Nepoužívejte v blízkosti el. vedení nebo za bouřky. 

Cena uvedena za 1 ks.


*Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Doplňkové parametry

Kategorie: Balónky Zvířátka
Výrobce: Anagram (Velká Británie)
Materiál: lesklá fólie
Průměr: 107cm|42"
Objem: 47,0 l.
Plnění vzduchem: ano
Plnění heliem: ano
Doba vznášení: 4-14 dní
Potisk: ano
Obchodní balení: ano
Balení: 1 ks.
Vhodné od: 3 let
Barva: hnědá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

globos-anagram-188

Jako přední světový výrobce balónků Anagram skutečně rozumí síle zábavy. Zaměřuje se na vývoj a inovace výrobků a nepřestává inspirovat nejen spotřebitele, ale i celý průmysl. A díky široké škále exkluzivních výrobků se značkou Anagram se zákazníci vždy mohou těšit na zážitek, když si vyberou společnost Anagram. Skutečným tajemstvím jejich úspěchu jsou však jejich oddaní a radostní zaměstnanci, kteří vkládají své srdce do vytváření výrobků, jež přinášejí lidem do života štěstí. To vše je součástí neochvějného odhodlání společnosti Anagram vytvářet radost každý den.

Podobné produkty