Fóliový chodící balónek Kočka

Fóliová chodící kočka při nafouknutí héliem neulétne, ale svým pohybem simuluje chůzi skutečného zvířátka.

NAFOUKNOUT HELIEM ?
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 06130
190 Kč / ks 190 Kč / 1 ks
Fóliový chodící balónek Kočka

Pro docílení "chodícího efektu" je potřeba naplnit balónek heliem, které jej nadnáší. Nožičky naopak působí jaké zátěž, díky které balónek nevzlétne, ale zůstává stát na zemi. Tažením za provázek Vás pak následuje jako věrný přítel.

Balonek  je vyroben z lesklé fólie, je vhodný pro plnění vzduchem i heliem a dá se opakovaně dofukovat. Při nafouknutí heliem, balónky létají, ale vznáší se jen omezenou dobu. Čím je balonek  větší, tím vydrží létat déle. Doba létání se pohybuje od 4-14 dní, v závislosti na klimatických podmínkách. Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naši prodejně.

Nemáte možnost přijít k nám a nechat si balónky nafouknout heliem?  V tom případě pro Vás máme helium do balónků pro domácí použití  - ovládání je velmi jednoduché  a zvládne jej hravě každý!

Pro dekorační účely, není hračka, nevhodné pro děti do 3 let. Chraňte před ohněm. Při použití je nutná přítomnost a dohled dospělé osoby. Může obsahovat malé částice, které je možné spolknout a způsobit udušení. Nepoužívejte v blízkosti el. vedení nebo za bouřky. 

Cena uvedena za 1 ks.


*Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chodící a airwalkers
Výrobce: Grabo (Itálie)
Materiál: lesklá fólie
Průměr: 43cm|17"
Rozměr: 51×37 cm
Objem: 16,0 l.
Plnění vzduchem: ano
Plnění heliem: ano
Doba vznášení: 4-14 dní
Potisk: ano
Obchodní balení: ano
Balení: 1 ks.
Vhodné od: 3 let
Barva: hnědá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Je fascinující, jak se z jednoduchého nápadu může stát úspěšný podnikatelský záměr. Přesně to se stalo Giorgiovi Grassimu, zakladateli a majiteli společnosti Grabo, který ve sklepě staré farmy přišel s nápadem, že svět potřebuje více balónků. Grassiho vášeň pro balónky ho přivedla k vytvoření prvního stroje na výrobu fóliových balónků, který změnil pravidla hry v tomto odvětví.

Přestože v té době nebyly balóny tak populární, Grassi měl jasnou vizi a šel si za svým snem stát se světovou jedničkou v oboru. Jeho tvrdá práce se vyplatila a dnes je Grabo jednou z nejznámějších společností v oboru, která je známá svými vysoce kvalitními výrobky a inovativním designem.

V průběhu let se společnost Grabo výrazně rozrostla, v letech 2011 až 2017 otevřela tři nové divize a ztrojnásobila své prostory. Dalším významným milníkem v historii společnosti bylo zahájení činnosti Grabo International, které bylo velmi úspěšné. Díky svému závazku k dokonalosti urazila společnost Grabo dlouhou cestu od svých skromných začátků rodinného podniku a stala se předním hráčem na světovém trhu s balony.