Fóliový balónek kruh 43cm, růžový Minnie Mouse

Balónek fóliový 46cm|18" ve tvaru kruhu s potiskem Minnie Mouse.

NAFOUKNOUT HELIEM ?
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 08435
115 Kč / ks 115 Kč / 1 ks
Fóliový balónek kruh 43cm, růžový Minnie Mouse

Balonek  je vyroben z lesklé fólie, je vhodný pro plnění vzduchem i heliem a dá se opakovaně dofukovat. Balónek je vybaven bezpečnostní pojistkou, takže pokud jej budete nafukovat vzduchem, použijte ruční pumpu, brčko nebo dutou slámku (není součástí balení).

Při nafouknutí heliem, balónky létají, ale vznáší se jen omezenou dobu. Čím je balonek  větší, tím vydrží létat déle. Doba létání se pohybuje od 4-14 dní, v závislosti na klimatických podmínkách. Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naši prodejně.

Nemáte možnost přijít k nám a nechat si balónky nafouknout heliem?  A přesto chcete, aby se Vám balónky efektně vznášely nad hlavou? V tom případě pro Vás máme helium do balónků pro domácí použití  - ovládání je velmi jednoduché  a zvládne jej hravě každý!

Pro dekorační účely, není hračka, nevhodné pro děti do 3 let. Chraňte před ohněm. Při použití je nutná přítomnost a dohled dospělé osoby. Může obsahovat malé částice, které je možné spolknout a způsobit udušení. Nepoužívejte v blízkosti el. vedení nebo za bouřky. 

Cena uvedena za 1 ks.


*Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohádkové a filmové
Výrobce: Anagram (Velká Británie)
Materiál: lesklá fólie
Průměr: 46cm|18"
Objem: 11,0 l.
Plnění vzduchem: ano
Plnění heliem: ano
Doba vznášení: 4-14 dní
Potisk: ano
Obchodní balení: ano
Balení: 1 ks.
Vhodné od: 3 let
Barva: růžová
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

globos-anagram-188

Jako přední světový výrobce balónků Anagram skutečně rozumí síle zábavy. Zaměřuje se na vývoj a inovace výrobků a nepřestává inspirovat nejen spotřebitele, ale i celý průmysl. A díky široké škále exkluzivních výrobků se značkou Anagram se zákazníci vždy mohou těšit na zážitek, když si vyberou společnost Anagram. Skutečným tajemstvím jejich úspěchu jsou však jejich oddaní a radostní zaměstnanci, kteří vkládají své srdce do vytváření výrobků, jež přinášejí lidem do života štěstí. To vše je součástí neochvějného odhodlání společnosti Anagram vytvářet radost každý den.