Frkačky zlaté, 6 ks

Balení obsahuje 6ks frkaček. Vhodné na každou oslavu. Každá frkačka má plastový náustek. Roztahují se na délku 25 cm. Tento předmět je hlučný. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 09807
40 Kč / ks
Frkačky zlaté, 6 ks

Balení obsahuje 6ks frkaček. Vhodné na každou oslavu. Každá frkačka má plastový náustek. Roztahují se na délku 25 cm. Tento předmět je hlučný. Zábavný doplněk pro silvestrovskou, narozeninovou nebo svatební oslavu. Předejte tyto narozeninové frkačky hostům, když dorazí nebo je umístěte do sáčků s dobrotami.

Cena uvedena za 1 balení.


*Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter    

Doplňkové parametry

Kategorie: Frkačky
Výrobce: Party Deco (Polsko)
Obchodní balení: ano
Balení: 1 ks.
Vhodné od: 3 let
Barva: zlatá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Od svého vzniku v roce 1995, kdy se v Jasných Błoních ve Štětíně začaly prodávat balónky, urazila společnost Party Deco bezpochyby dlouhou cestu. Společnost se v průběhu let dynamicky rozvíjela a nyní je uznávána jako lídr v oboru v Polsku i v Evropě. Její rozsáhlé zkušenosti na trhu jí umožnily rozšířit sortiment na přibližně 5000 jedinečných výrobků, které vždy odpovídají nejnovějším trendům.

To, co společnost Party Deco odlišuje od jejích konkurentů, je její neúnavné zaměření na růst a rozvoj. Neustále inovují a expandují, přičemž kladou velký důraz na zvyšování prodeje, rozšiřování sortimentu a získávání nových zákazníků při současném udržení těch stávajících.

Úspěch společnosti lze přičíst jejímu neochvějnému odhodlání poskytovat výrobky nejvyšší kvality s výjimečnými službami. Díky tomu se jejich zákaznická základna neustále rozrůstá, stejně jako tým jejich zaměstnanců.

Celkově lze říci, že cesta společnosti Party Deco od prodeje balónků ve Štětíně k vedoucí pozici v oboru v Evropě je důkazem jejího odhodlání a snahy o dokonalost. Jejich neustálé zaměření na růst a rozvoj spolu s rozsáhlými zkušenostmi z nich činí sílu, se kterou je třeba v oblasti party dekorací počítat.