Konfety vystřelovací 60cm, Ready to pop, modré

Vystřelovací zlaté konfety vám obohatí zábavu na každé narozeninové oslavě, svatbě nebo párty. Udělejte si pořádný konfetový mejdan. Vystřelovací papírové konfety patří na každou pořádnou party nebo svatbu. Konfetový déšť je výborný nápad pro narozeniny, plesy, karnevaly, stužkování a různá závěrečná defilé. Konfety neobsahují pyrotechniku. Výrobek je určen pouze pro dospělé.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Možnosti doručení
Kód: 08746
160 Kč / ks 160 Kč / 1 ks
Konfety vystřelovací 60cm, Ready to pop, modré
Certifikované produkty od globálních značek
Certifikované produkty od globálních značek
Objednávky odesíláme do 24 hodin
Objednávky odesíláme do 24 hodin
Odměny pro věrné zákazníky
Odměny pro věrné zákazníky

Konfetový kanon 60cm velký s modrými konfetami k odhalení pohlaví miminka. Je mnoho krásných okamžiků, které můžete ještě více zkrášlit těmito barevnými vystřelovacími konfetami. Konfetový kanón obsahuje modré papírky pro pohlaví chlapečka. Vytvoří krásný modrý déšť z konfet. Konfety neobsahují pyrotechniku. Výrobek je určen pouze pro dospělé.

Návod k použití: Opatrně odstraňte z tuby plastovou fólii. Tubu držte pevně v obou rukách a nasměrujte konec tuby na místo, kam chcete konfety vystřelit. Ujistěte se, že nemíříte přímo na lidi, zvířata ani objekty. Během střelby nezakrývejte konec tuby rukou ani jinou částí těla. Otočte spodní částí tuby proti směru hodinových ručiček (podle vyznačených šipek). Konfety vystřelí. Vhodné pro použití ve vnitřním i vnějším prostředí. Pro dokonalý efekt zabezpečte dostatečnou výškovou vzdálenost 7-8 metrů.

Upozornění: Produkt obsahuje stlačený vzduch, který může způsobit zvýšenou hlučnost. Proto nepoužívejte v blízkosti obličeje kvůli riziku poškození sluchu. Nevhodné pro děti do 14 let. Nevystavujte přímému slunečnímu záření a neházejte produkt do ohně, ani po použití. Tubu neotvírejte násilím.

Cena uvedena za 1 ks.


*Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter

Doplňkové parametry

Kategorie: Konfety vystřelovací
Výrobce: Party Deco (Polsko)
Materiál: papír
Obchodní balení: ano
Balení: 1 ks
Vhodné od: 14 let
Délka: 60 cm.
Barva: modrá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Od svého vzniku v roce 1995, kdy se v Jasných Błoních ve Štětíně začaly prodávat balónky, urazila společnost Party Deco bezpochyby dlouhou cestu. Společnost se v průběhu let dynamicky rozvíjela a nyní je uznávána jako lídr v oboru v Polsku i v Evropě. Její rozsáhlé zkušenosti na trhu jí umožnily rozšířit sortiment na přibližně 5000 jedinečných výrobků, které vždy odpovídají nejnovějším trendům.

To, co společnost Party Deco odlišuje od jejích konkurentů, je její neúnavné zaměření na růst a rozvoj. Neustále inovují a expandují, přičemž kladou velký důraz na zvyšování prodeje, rozšiřování sortimentu a získávání nových zákazníků při současném udržení těch stávajících.

Úspěch společnosti lze přičíst jejímu neochvějnému odhodlání poskytovat výrobky nejvyšší kvality s výjimečnými službami. Díky tomu se jejich zákaznická základna neustále rozrůstá, stejně jako tým jejich zaměstnanců.

Celkově lze říci, že cesta společnosti Party Deco od prodeje balónků ve Štětíně k vedoucí pozici v oboru v Evropě je důkazem jejího odhodlání a snahy o dokonalost. Jejich neustálé zaměření na růst a rozvoj spolu s rozsáhlými zkušenostmi z nich činí sílu, se kterou je třeba v oblasti party dekorací počítat.

Podobné produkty

Konfety fóliové, Happy Birthday růžové Kód: 06977
Konfety fóliové, Happy Birthday 30 barevné Kód: 07253
Konfety fóliové, číslo 40 black & silver Kód: 06972
Konfety fóliové, číslo 18 black & silver Kód: 06974
Konfety fóliové, číslo 30 modré
40 Kč
Kód: 07324
Konfety fóliové, zlaté srdce
41 Kč
Kód: 06964
Konfety fóliové, Happy Birthday růžový mix Kód: 06959
Diamantové korálky, rudé
30 Kč
Kód: 09499
Konfety fóliové, Happy Birthday modré Kód: 06955