Náš tým

 

Ahoj

Jiří Křenek (jiri.krenek@fajnebalonky.cz) - jednatel společnosti. @djkrendy 

Jiřího podnikatelský duch a inovativní přístup pomohly proměnit myšlenku zábavy v úspěšný podnikatelský záměr. Jeho odborné znalosti v oblasti reklamy, online marketingu a analýzy trhu nám umožnily dosáhnout nových výšin a překonat konkurenci. Díky jeho nápadům a zkušenostem jsme na neustále se měnícím trhu o krok napřed.

Jiří, který stojí za naší marketingovou strategií, má smysl pro detail a přesně ví, jak se zaměřit na správné publikum. Neustále hledá nové příležitosti a spolupráce, které nám pomohou rozšířit záběr a rozvíjet naši značku.

Kromě profesních úspěchů je v týmu známa i Jiřího láska k hudbě. Je totiž opravdovým hudebním nadšencem a má hlubokou vášeň pro DJing. Jiří je tím nejlepším DJem ve městě - Dj Křendy.

Jiřího mnohorozměrná osobnost je pro naši společnost cenným přínosem. Jeho odborné znalosti v oblasti obchodu a láska k hudbě mu umožňují vyniknout na přeplněném trhu. Jsme přesvědčeni, že pod jeho vedením můžeme našim zákazníkům i nadále poskytovat bezkonkurenční zábavu.

Ahoj (1)

Irén Matyasovszki (iren.matyasovszki@fajnebalonky.cz) - brand manager. @iramatyasovszki

Irén je bezpochyby páteří naší společnosti. Je to silná osobnost, která je zkušená v mnoha oblastech, jež jsou pro hladký chod naší firmy klíčové. Její odborné znalosti v oblasti účetnictví nemají obdoby a má neuvěřitelný talent udržet naše finance pod kontrolou. Ale to není všechno - má také smysl pro detail a dokáže dovést k dokonalosti i ty nejmenší úkoly. Její smysl pro detail se projevuje zejména v našich dekoracích, kde nikdy nezklame.

Kromě toho Irén je nezlomnou silou, která má neochvějný optimismus, jenž je nakažlivý pro všechny kolem ní. Věří v sílu slov a činů a nikdy se nevyhýbá motivování a odměňování svých kolegů. Její bezmezná energie je nakažlivá a dokáže lidi přimět k tomu, aby ze sebe vydali to nejlepší.

Celkově Irene skutečně ztělesňuje to, co znamená být úspěšnou podnikatelkou. Její odborné znalosti, odhodlání z ní činí nenahraditelnou součást našeho týmu. Jsme jí vděční za vše, co dělá, a těšíme se na budoucnost, která nás čeká v jejím čele.

  Náš tým (1)

Liliia Kosová - zákaznická podpora, produktový specialista. @kosova_liliia

Liliia je nedílnou součástí naší obchodní činnosti jako sympatická polovina našeho dokonale zkonstruovaného a vyladěného stroje zvaného "zákaznická podpora". Naše oddělení zákaznického servisu funguje jako dobře namazaný stroj a Liliina všestranná kreativita je tím, co udržuje jeho hladký chod. Je efektivní řešitelkou problémů, která je hrdá na to, že dokáže včas a profesionálně vyřešit problémy zákazníků. Její dobrý vkus a nápady se odrážejí v její práci a je vždy připravena podat zákazníkům pomocnou ruku. Ať už jde o výběr dokonalého balonu v naší prodejně nebo o odborné konzultace, Liliia je vždy připravena udělat něco navíc, aby se o vše postarala. S Lilií na palubě si naši zákazníci mohou být jisti, že se jim dostane té nejlepší možné podpory.

Náš tým

Diana Buta - produktový specialista e-shopů

Diana je pro náš e-shop velmi důležitým přínosem, protože odborně a s mimořádnou péčí spravuje náš e-shop. Je zodpovědná za širokou škálu úkolů a zajišťuje, aby náš internetový obchod fungoval efektivně a účinně. Diana se svým smyslem pro detail pečlivě přidává nové položky do našeho e-shopu, čímž zajišťuje, že naši zákazníci mají přístup k nejnovějším produktům na trhu. Nejenže přidává položky do našeho obchodu, ale také pečlivě sleduje množství našich skladových zásob a stará se o to, aby nám nikdy nedošly oblíbené položky. Její oddanost sledování nových produktů a trendů na trhu s balónky zaručuje, že náš e-shop je vždy aktuální a konkurenceschopný. Dianin přínos pro náš e-shop je neocenitelný a my jsme vděční za její tvrdou práci a obětavost.