Prodejna

Pokud hledáte kamennou prodejnu, která uspokojí všechny vaše potřeby v oblasti balónkové výzdoby, nehledejte nic jiného než naši prodejnu ve Valašském Meziříčí na adrese Masarykova 873 (přímo v Tesco). Jsme hrdí na to, že poskytujeme špičkové služby a výrobky, které jsou přizpůsobeny Vašim konkrétním potřebám. S potěšením Vám nabízíme balónky plněné heliem, které dodají kouzlo každé akci.

Kromě balónků najdete v našem minishopu také módní výběr dekorací, které doplní každé téma oslavy. Náš pokladní proces je rychlý a snadný a pro Vaše pohodlí nabízíme možnosti platby včetně platby kartou.

Náš tým produktových specialistů je vždy připraven poskytnout odborné rady a konzultace. Ať už plánujete malou oslavu nebo velkolepou akci, pomůžeme Vám vybrat dokonalé dekorace a balónky, které dají Vaší akci vyniknout.

Chápeme, že každý zákazník má jiné požadavky, a proto nabízíme slevy na větší objednávky. Pokud tedy plánujete velkou akci, neváhejte nás oslovit a vyžádejte si individuální cenové možnosti.

Kromě služeb na prodejně nabízíme pro Vaše pohodlí také doručení kurýrem. Balónkové dekorace a rozvoz balónků ve Valašském Meziříčí zajišťujeme již od 150,- Kč, což je cenově dostupná varianta pro zákazníky, kteří dávají přednost doručení dekorací přímo k nim domů.

Pokud tedy hledáte komplexní řešení pro všechny Vaše potřeby v oblasti dekorací, nehledejte nic jiného než naši kamennou prodejnu. Ujišťujeme Vás, že u nás najdete nejen to, co hledáte, ale také se Vám dostane výjimečného zákaznického servisu. A nezapomeňte, že jsme Vám vždy k dispozici pro všechny Vaše potřeby týkající se balónků s heliem.

Tel.: +420 737 004 435 (v rámci otevírací doby)

E-mail: info@fajnebalonky.cz

Otevírací doba: PO - PÁ: 09.00 - 19.00 

                              SO - NE: 09.00 - 13.00

             rtjzt    ghkuok