Pronájem bublifukového zařízení

Zařízení obsahuje adaptér pro napájení 220V, případně je možné použít 2 baterie typu CLR14 1,5V (které nejsou součástí balení).

Cena za zapůjčení zařízení je 200,- Kč za den, přičemž je vyžadována vratná kauce ve výši 800,- Kč, která bude vrácena po vrácení nepoškozeného bublifukového zařízení. Pronájem je možný pouze na prodejně. Pokud si přejete zapůjčit zařízení na více dní, cena se načítá.

Před vytvořením objednávky prosím zkontrolujte dostupnost na emailové adrese pronajem@fajnebalonky.cz.

Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: 07538
200 Kč / ks
Pronájem bublifukového zařízení

Pronájem bublifukového zařízení je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí přidat kouzlo a magii do svých oslav, oslav pro děti i dospělé, svatebních a firemních akcí nebo prostě jen tak pro zpestření rodinného dne. Naše bublifukové zařízení vám umožní vytvářet nádherné, průhledné bubliny, které okouzlí každého a vyvolají úsměvy na tváři všech účastníků.

Co zahrnuje pronájem: Pronájem tohoto zařízení obsahuje samotné bublifukové zařízení, adaptér na 220V pro pohodlné napájení, a pokud si přejete mobilní využití, můžete zařízení napájet 2 bateriemi typu CLR14 1,5V (baterie nejsou součástí balení). Zároveň Vám poskytneme speciální nádobu na bubliny, do které nalijete bublinový roztok a vytváříte nádherné bubliny.

Cena a podmínky: Cena za pronájem bublifukového zařízení je velmi příznivá - pouze 200,- Kč za den. K tomu je potřeba zálohovat vratnou kauci ve výši 800,- Kč, která Vám bude vrácena po vrácení zařízení v nepoškozeném stavu. Pokud potřebujete zařízení na více dní, můžeme vám nabídnout slevu a speciální cenové podmínky.

Důležité informace:

  • Pronájem bublifukového zařízení je možný pouze na naší prodejně.
  • Před vytvořením objednávky si prosím ověřte dostupnost tohoto produktu na našem emailu pronajem@fajnebalonky.cz. Rádi Vám potvrdíme, že zařízení je pro Vás připraveno.

Ukažte své kreativní já, bavte se s rodinou, přáteli nebo kolegy a vytvářejte nádherné bublinové kouzlo díky našemu pronájmu bublifukového zařízení. Buďte středem pozornosti na každé akci a vytvořte nezapomenutelné vzpomínky. Zpříjemněte si svůj den a vydejte se do světa magie a radosti bublin!


*Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter

Doplňkové parametry

Kategorie: PŮJČOVNA
Výrobce: Fajné Balónky (Česká Republika)
Vhodné od: 3 let
Barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

balonky_logo2

Jsme rodinná firma, která jde s dobou a přináší Vám rozsáhlý sortiment party zboží na našem e-shopu, ale i velkou nabídku v oblasti služeb. Zabýváme se tvorbou a dodávkou balónkových sad nafouknutých heliem, bez helia a prodejem dekorací na oslavy, party a svatby. V našem internetovém obchodě najdete různé balónky: narozeninové balónky, balónky pro novorozence, balónky pro dospělé a děti a naše oblíbené - balónky bubliny s vlastními texty. 

Pokud nemůžete najít balónky, které jste hledali v našem katalogu, neváhejte použít náš kontaktní formulář a poslat fotografie balónků nebo sady heliových balonků, kterou máte na mysli. Budeme Vás co nejdříve kontaktovat a rádi nabídneme variantu, která Vám vyhovuje.

Proč si vybrat právě nás?

  • vždy budete u nás na prvním místě;
  • snažíme se Vám nabídnout nejvíce party produktů;
  • sjednáme pro Vás lepší ceny než konkurence;
  • máme pro Vás poradnu produktových specialistů;
  • známe naše produkty z praxe;
  • máme dekoratérský tým, který připraví Vaši akci na klíč.